Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Dairelerinizi Ne zaman görebiliriz.

Haftanın 7 günü açığız.

Satış Ofisi Çalışma Saatleri

08:00 – 19:00 saatleri arasında dairelerimizi göremeye gelebilirsiniz.

Projelerde Kullanılan Malzemeler ve Markalar Nelerdir?

Bu konuda hizmet ve ürün listelerinde tanımlandığımız 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Marka belirlenmesi inşaat süresi içinde oluşturulacak numuneler arasından Almirhan İnşaat yönetiminin onayıyla belirlenen üst sınıf ürünleri çözüm ortaklarımızın tecrübe ve hizmetleriyle birleştirmektedir.

Daire fiyatları ve ödeme planlarını nasıl öğrenebilirim?

Daire fiyatı ve ödeme planı konularında detaylı bilgi için  Haftanın her günü satış ofisimize gelebilir  veya  irtibat numaralarımızdan ve web sitemiz yoluyla satış ofisimizle temasa geçebilirsiniz.

Neden Almirhan İnşaat’dan bir daire satın almalıyım?

Bunun birden çok sebebi var. Öncelikle deprem yönetmeliğine uygun güvenilir binalar üreten Almirhan İnşaat, yapım kalitesinden asla ödün vermeden projelerine devam etmektedir. Akabinde bir ailenin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek tarzda ve modern kullanışlılıkta üretime dikkat etmektedir.  Almirhan İnşaat konutları hem lux bir yaşam alanı he kaliteli bir yatırım aracıdır. Alınan konutun zaman içerisinde bütçenize değer katması da çok önemlidir. Değerini yitiren, ya da değerleri aşırı yükselmiş bölgelerde konut üretmeyi yatırım aracı açısından Almirhan İnşaat uygun görmemektedir.

Yabancılar Türkiye’de mülk edinebilir mi?

Karşılıklılık esasına göre yabancı gerçek ve tüzel kişiler Türkiye’de mülk edinebilir.

Whatsapp
Satış Sorumlusu
Satış Sorumlusu
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?