Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Almirhan İnşaat
Yönetim Kurulu Onursal Başkanı


Değerli Büyüğümüz Hacı Ali ŞENOL

2010 yılında Kıymetli büyüğümüz Hacı ALi ŞENOL önderliğinde inşaat sektörüne besmele ile girdiğimiz günden beri sadece ev değil, bir aile ortamı huzurlu bir yuva bir çatı inşa etmek gayesiyle projelerimizi ortaya koyuyor, dairelerimizi kendi ailemizle oturacağımız gibi en ince detaylarıyla düzgün, kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir.

Önceliği insan ve insana değer vermek olan kurum politikamızla, çalışanlarımız ekibimiz bir aile bütünlüğü içinde hareket etmekte ve Müşterilerimiz önce bizim misafirimiz sonra ev sahibimiz olarak görüp, gönül açıklığı ve yüz akımızla yaşamak ve yaşam alanları inşa etmekteyiz.

Üst standartlarda yaşam alanları oluşturmak, TSE standartlarında üst kalite malzeme ve ürünlerle hizmet sunan çözüm ortaklarımızla birlikte daha da güçlü adımlarla sektörde ilerlemekteyiz.

Anılarımız


Nasıl Çalışıyoruz?
Yapılarımız

Günümüz son teknolojileriyle gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli ve güvenilir yaşam alanları inşa ediyoruz.
İnşaat sektöründe insanlara yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir yaşam alanları inşa etmeye; modern ve estetiğin bir arada olduğu yapılar yapmaya devam edeceğiz.

Farkımız !

Yaptığımız inşaatlarımızın temelinden çatısına güvenilir işçilik, mükemmeliyetçilik, kalite ve yenilikçi bir sistemle aile gibi çalışan ekibimiz emekleriyle ortaya çıkmaktadır. Projelerimiz hızlı ve programlı olarak en kısa sürelerde, teknik ve teknolojik sistemleri imkanlarıyla inşa edilerek, TSE ve yapı kurallara uygun güvenilir yaşam alanları olmaktadır . Müşteri memnuniyeti, iş dünyasındaki itibarı ve deneyimi, bilgi ve birikim ile yeni müşteri potansiyelimiz ile gelecek projelerimize odaklanıyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • BEKO –
  • BURSA ÇİMENTO
  • ÇÖZKA
  • MASİF DİZAYN
  • BEYAZİT BİLİŞİM

Bizimle bir aile gibi çalışan çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Almirhan İnşaat

Güvenilir Yaşam Alanları İnşa Eder

……….

Whatsapp
Satış Sorumlusu
Satış Sorumlusu
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?